O MNIE

Jestem dyplomowanym dietetykiem, jednakże od zawsze , już od małego dziecka marzyłam o tym, by zostać nauczycielką i to właśnie języka niemieckiego. Będąc w wieku szkolnym organizowałam dla mojej młodszej siostry i jej koleżanek zabawy ,w których wcielałam się w rolę uczącego.

Moje życie zawodowe potoczyło się trochę inaczej niż planowałam to w dzieciństwie. Nie mniej jednak marzenia się spełniają i obecnie prowadzę dodatkowe zajęcia z języka niemieckiego.

Języka niemieckiego uczę się od wielu lat, jednak dopiero czteroletni pobyt w Niemczech nauczył mnie mówienia pewnie w tym języku. Po powrocie do Polski zaczęłam udzielać prywatnych korepetycji i to właśnie dzięki moim uczniom nabrałam wiary w siebie i przekonania ,że to co robię ma sens. Nauczanie to moja wielka pasja i zamiłowanie. Dzięki tej pracy mogę wykorzystać swoją kreatywność , poprzez wymyślanie nowych, jeszcze ciekawszych zabaw i zajęć.

Posiadam: Certyfikat ukończenia Szkoły Językowej w Niemczech a także Zaświadczenia o uczestnictwie w Szkole Językowej „Gothe Institut” w Krakowie .